Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kędzierzyn-Koźle

208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

208 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

570 000 zł226 m² 2 522,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 317 m²

Zapraszamy do odkrycia uroku tej wyjątkowej nieruchomości położonej w samym sercu urokliwego Kędzierzyna-Koźla przy ulicy Piastowskiej. Ten przestronny, wolnostojący budynek mieszkalny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

2 700 000 zł6 725 m² 401,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do sprzedaży - działkę inwestycyjną w sercu Kędzierzyna-Koźla! Ta niezabudowana nieruchomość o imponującej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

145 000 zł39 m² 3 717,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania kawalerki o powierzchni użytkowej 36 m2, usytuowanego w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Marii Konopnickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Sródmieście,Kędzierzyn-Koźle

650 000 zł145 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:707 m²

Sprzedam dom centrum Kędzierzyna-Koźla. Na parterze znajduje się duża kuchnia, dwa duże pokoje i jeden mniejszy oraz łazienka z wanną i kabiną prysznicową i osobna toaleta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

140 000 zł25 m² 5 606,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do odkrycia uroku tego mieszkania ustawowego w sercu Koźla, przy ul. Spółdzielców. Położone na 4. piętrze, to przytulne gniazdko jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Ciesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Cmentarna

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

200 000 zł368 m² 543,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości położonej w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Cmentarnej. To doskonała okazja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Koźle-Rogi,Kędzierzyn-Koźle

118 000 zł2 355 m² 50,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej oznaczonej nr 851/3, o powierzchni 0,2355 ha, położonej w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Majora Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kłodnicka

Kłodnica,Kędzierzyn-Koźle

780 000 zł4 006 m² 194,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pragnę przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w prestiżowej dzielnicy Kędzierzyn-Koźle przy ulicy Kłodnickiej. To miejsce charakteryzuje się nie tylko doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

1 000 zł50 m² 19,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu mieszkania położonego na parterze kamienicy przy ulicy Piastowskiej w Kędzierzynie-Koźlu. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłodnica,Kędzierzyn-Koźle

300 000 zł4 027 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję do nabycia działki budowlanej z lasem w urokliwej okolicy Kędzierzyn-Koźla, dokładniej w dzielnicy Kłodnica, na wylocie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kędzierzyn-Koźle

Sródmieście,Kędzierzyn-Koźle

549 000 zł102 m² 5 401,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Większycach, pod Kędzierzynem-Koźle. Domy oddane do użytku i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

230 000 zł73 m² 3 150,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości - elegancki lokal handlowo-usługowy znajdujący się w w sercu Kędzierzyna-Koźla, przy ulicy Harcerskiej. Oferowany lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

250 000 zł55 m² 4 539,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania do sprzedaży w Kędzierzynie-Koźlu, znajdującego się przy ulicy Gen. Władysława Sikorskiego. To urokliwe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Astrów

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

299 250 zł665 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję do nabycia niezwykłej działki położonej w samym sercu Kędzierzyna-Koźla, w ekskluzywnej dzielnicy Śródmieście, przy ul. Astrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Błonie

Kłodnica,Kędzierzyn-Koźle

270 000 zł6 511 m² 41,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepiękna działka rekreacyjna o numerze 1162, usytuowana w malowniczym Kędzierzynie-Koźlu (kłodnica) przy ulicy Błonie, stanowi wyjątkową ofertę dla osób poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

549 000 zł102 m² 5 401,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Broniewskiego

Blachownia Śląska,Kędzierzyn-Koźle

160 000 zł500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę ok. 500 M2 na ul. Broniewskiego. Wszystkie media na działce obok. Możliwość pociągnięcia ogrzewania miejskiego. Jedyna taka działka w tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Kuźniczka,Kędzierzyn-Koźle

1 290 zł41 m² 31,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Grunwaldzkiej 36 *powierzchnia 41m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Grunwaldzka

Kuźniczka,Kędzierzyn-Koźle

1 100 zł24 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Grunwaldzkiej 36 *powierzchnia 24m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt! Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Grunwaldzka

Kuźniczka,Kędzierzyn-Koźle

1 150 zł24 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bolesława Chrobrego

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

800 000 zł500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Duży budynek 3 kondygnacje ok.500m2 biurowo magazynowy.Posiada część socjalną,szatnie,prysznice, 4 ubikacje.Dodatkowo do budynku dostawiono wiatę metalową z podłogą betonową ok 140m2.Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone w Kędzierzynie-Koźlu, dzielnica Pogorzelec. Lokal mieści się na 2 piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Kędzierzyn-Koźle

Żabieniec,Kędzierzyn-Koźle

1 150 000 zł173 m² 6 647,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:475 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Kędzierzynie-Koźlu - dzielnica Żabieniec. Doskonała lokalizacja - cicha i spokojna ulica a w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Kędzierzyn-Koźle

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

895 000 zł190 m² 4 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Koźlu. Doskonała lokalizacja - cicha i spokojna ulica a w pobliżu dostępna cała infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

NDM,Kędzierzyn-Koźle

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone w najlepiej skomunikowanym punkcie Kędzierzyna-Koźla, dzielnica ndm. Powierzchnia 36m, parter. Mieszkanie przechodzi obecnie generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębowa

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone na parterze bloku w Kędzierzynie-Koźlu, dzielnica Pogorzelec. Jeśli zależy Ci na szybkiej przeprowadzce, trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Synów Pułku

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

303 800 zł49 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle Klonowe to nowa inwestycja mieszkaniowa w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Synów Pułku. Pierwszy etap składać się będzie z renowacji 4 kondygnacyjnego budynku, w którym powstanie 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Kędzierzyn-Koźle

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Henryka Sienkiewicza 2 (stare Miasto). *Powierzchnia 32,5 m2. *Piętro 2. *Ogrzewanie miejskie. *Przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

NDM,Kędzierzyn-Koźle

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Kędzierzyna-Koźla w dzielnicy ndm. Lokal mieści się na parterze, składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone w Kędzierzynie-Koźlu, dzielnica Koźle. W środku powita Cię przestronne i funkcjonalne wnętrze, stylowa zabudowa meblowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ptasia

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

480 000 zł160 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160 metrów, składający się z 5 pokoi, 2 łazienek, holu oraz dwóch kuchni. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. 24 Kwietnia

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 metrów z balkonem położone w Kędzierzynie-Koźlu, dzielnica Koźle. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Partyzantów

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witamy serdecznie. Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem. Do mieszkania przynależy piwnica, wspólna rowerownia oraz suszarnia. Blok usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Synów Pułku

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

204 600 zł33 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem położone w centrum Kędzierzyna-Koźla. Lokal mieści się na 4 piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dobrawy

Piastów,Kędzierzyn-Koźle

1 400 000 zł188 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w Kędzierzynie-Koźlu na osiedlu Piastów. Doskonała lokalizacja - cicha i spokojna ulica a w pobliżu dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

150 000 zł67 m² 2 233,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na parterze urokliwego budynku w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Piotra Skargi. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kośnego

Piastów,Kędzierzyn-Koźle

379 000 zł66 m² 5 748,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Expander prezentuję słoneczne trzypokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na osiedlu Piastów przy ulicy Augustyna Kośnego w Kędzierzynie-Koźlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Kuźniczka,Kędzierzyn-Koźle

995 000 zł194 m² 5 128,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny położony w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy jaśminowa 7 , dzielnica kuźniczka. Dom ma powierzchnię 194 M2 na parterze. Położony jest na działce 9 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Archimedesa

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

550 000 zł101 m² 5 414,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zamieszkaj w na nowym osiedlu Pogodnym w Większycach Sprzedajemy 101 mkw a oddajemy Wam łacznie 123 mkw 101 m2 + 23 m2 zabudowanego strychu zarezerwuj już dziś A W lipcu uzyskaj kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Kędzierzyn-Koźle

890 zł32 m² 27,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Henryka Sienkiewicza 2 (stare Miasto). *Powierzchnia 32,5 m2. *Piętro 2. *Ogrzewanie miejskie. Wyposażenie: *salon:.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij