Ogłoszenie archiwalne

Budynek użytkowy Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  • 5 000 zł
  • 3 380 m²
  • 1,48 zł/m²

Budynek użytkowy Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

zaktualizowane:
18 września 2013

5 000 zł

3 380 m²

1,48 zł/m²

Budynek użytkowy Kędzierzyn-Koźle

Zaktualizowane: 18 września 2013

5 000 zł 3 380 m² 1,48 zł/m²

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 000 zł (1,48 zł/m²)
  • Budynek: 3 380 m²
  •   działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: LIDMAN Nieruchomości, zaktualizowane: 18.09.2013
  •   numer ogłoszenia: 4/2414/OOW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nieruchomość położona blisko Kędzierzyna - Kożla .

Na działce znajdują się 3 hale , plac magazynowy oraz biura i pomieszczenia gospodarcze do wynajęcia :

a) magazyn o powierzchni 160 m2, wysokość 3.5 m , brama rozsuwana, możliwość podziału magazynu

b) magazyn o powierzchni 93,6 m2 , murowany żelbetonowy mozliwość zamontowania suwnicy - osobny bydynek

c) magazyn wiat o pwierzchni 55 m2 i wysokości 2. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://kedzierzyn-kozle.nieruchomosci-online.pl/budynek-uzytkowy,na-wynajem/8363208.html