Dom, ul. Jagiellońska
Jagiellońska, Kędzierzyn-Koźle, opolskie
- 650 000 zł
- 104 m²
- 6 250 zł/m²
Rafał Jaskólski
Skontaktuj się
Dom, ul. Jagiellońska
Jagiellońska, Kędzierzyn-Koźle, opolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Dom, ul. Jagiellońska
Zaktualizowane: 18 maja 2026
650 000 zł 104 m² 6 250 zł/m²
-
4
676 m²
tak
1945
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
-Liczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
676 m²Miejsce postojowe:
takRok budowy:
1945Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 650 000 zł (6 250 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: czerwiec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 104 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 1945
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: nowe / wymienione
- Działka: 676 m²
- kształt: nieregularny
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 50 m²
- Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
- Kuchnia: z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna, prysznic, prysznic z hydromasażem, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, gaz, siła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: 493-DS-EXPANDER
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Jagiellońska, Kędzierzyn-Koźle, kędzierzyńsko-kozielski, opolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, obiekty handlowo-usługowe, las, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
! REZERWACJA!
Biuro nieruchomości Expander prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, w pełni zmodernizowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 104 m², położony w cichej i spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni niecałych 7 arów,. Nieruchomość znajduje się na terenie niezalewowym, a jednocześnie zaledwie 10 minut spacerem przez malowniczy las od centrum miasta. (...)