Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Kędzierzyn-Koźle

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

419 000 zł66,40 m² 6 310,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie, trzypokojowe, w zielonej okolicy Śródmieścia, blisko lasu, w spokojnym miejscu, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego dużego wc,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,34 m² 7 600,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego mieszkania położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Lompy 6. Lokal o powierzchni użytkowej 49,34.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

210 000 zł36,60 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Kawalerka położona na trzecim piętrze bloku znajdującego się przy ul. Wojska Polskiego blisko centrum a jednocześnie w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł34,17 m² 5 209,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i niedrogie w utrzymaniu dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze bloku znajdującego się przy ul. Bończyka w centrum Koźla. Lokal świetnie nadaje się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

259 000 zł48,61 m² 5 328,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie, dwupokojowe, w zielonej okolicy Śródmieścia, blisko lasu, w spokojnym miejscu, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł71,77 m² 5 155,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 71,77 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł52 m² 7 346,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 52 m na parterze osiedle Leśna. Posiada pełną własność i jest bardzo jasne. Do mieszkania piwnica, miejsca do parkowania pod blokiem. Lokalizacja jest korzystna:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Azoty,Kędzierzyn-Koźle

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na parterze bloku w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulica W. Grabskiego. Nieruchomość o powierzchni 54,1 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

258 000 zł35 m² 7 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkania w ponad 100-letniej, zabytkowej kamienicy, położonej na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukałeś mieszkania do zamieszkania? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie o powierzchni 71,5 m2 położone na pierwszym piętrze niskiego bloku zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Partyzantów

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**oferta sprzedaży mieszkania 2 pokoje, 38 m , balkon Z widokiem na zieleń, gotowe do zamieszkania** **** Investment Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z zabudowanym balkonem położone na czwartym piętrze bloku z windą znajdującego się przy ul. Mieszka I na osiedlu Piastów. Ogrzewanie miejskie z podzielnikami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

479 000 zł129,57 m² 3 696,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie z pięknym ogrodem, kędzierzyn-Koźle, ul. Tartaczna 93,93 m , ogród 9 arów Biuro Investment Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

248 000 zł74,71 m² 3 319,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,71 m w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Poniatowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

178 000 zł36 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na czwartym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Kędzierzynie- koźlu przy ulicy Marii Konopnickiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Lokalizacja Mieszkanie jest zlokalizowane w Kędzierzynie Koźlu - Piasty. W okolicy park przystanki, sklep,idealny dojazd komunikacją. Podstawowe dane Mieszkanie jest na ivpiętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na czwartym piętrze bloku znajdującego się przy ul. Spółdzielców. Mieszkanie wymaga remontu lecz jest zadbane i nadaje się do zamieszkania. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 000 zł51 m² 7 274,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis 0% prowizji pełna obsługa pośrednika,Posiadamy licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, co daje gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bezpieczna transkacja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania.** Funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 usytuowane na 4 piętrze bloku przy ulicy Spółdzielców w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

229 000 zł56,30 m² 4 067,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m lokal mieszkalny znajduje się w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

NDM,Kędzierzyn-Koźle

285 000 zł47,53 m² 5 996,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 1. piętrze bloku w znakomitej lokalizacji w centrum Kędzierzyna-Koźla, (ndm) przy ul. Jurija.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zielona

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 300 zł19 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w Kędzierzynie. Mieszkanie jest funkcjonalne, zadbane i idealne dla jednej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

NDM,Kędzierzyn-Koźle

303 000 zł53,97 m² 5 614,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,97 m2 usytuowane na 2 piętrze bloku przy ulicy Dmowskiego w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł79,20 m² 5 037,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Agencja Espero Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. Pocztowej. Na powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 000 zł51 m² 7 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze bloku znajdującego się przy ul. Tuwima na osiedlu Blachownia. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła z sieci, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny 55,80 m , Kędzierzyn-Koźle, ul. Szymanowskiego Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, przytulne i wyposażone mieszkanie z zabudowanym balkonem położone na trzecim piętrze bloku znajdującego się przy ul. Mieszka I na osiedlu Piastów. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ciekawej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 35 m , usytuowanego na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie, trzypokojowe, w centrum Kędzierzyna, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, przedpokoju, do dyspozycji piwnica. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

167 000 zł32,20 m² 5 186,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Atrakcyjnie położone mieszkanie, jednopokojowe, na zielonym osiedlu Kędzierzyna-osiedlu Powstańców Śląskich (wschód), w spokojnym miejscu, składające się z jednego pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł61,07 m² 4 748,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Espero Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę komfortowego mieszkania położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kłodnickiej 8, w budynku dawnej Kłodniczanki.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł65,98 m² 7 578,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , usytuowane na parterze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

218 000 zł58,10 m² 3 752,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po remoncie 58,10 m , ul. Targowa 3, kędzierzyn-Koźle Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł68,80 m² 2 616,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Czteropokojowe mieszkanie położone na parterze kamienicy znajdującej się przy ul. 24 Kwietnia. Ogrzewanie własne (koza + elektryczne), gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 zł51 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis Opis Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkania w ponad 100-letniej, zabytkowej kamienicy, położonej na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

304 000 zł80 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Kędzierzynie-Koźlu, obręb Koźle. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,23 m² 6 701,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego bloku znajdującego się przy ul. Bałtyckiej. Ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, okna pcv, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58,50 m² 6 478,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bezpieczna transkacja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Idealne mieszkanie dla rodziny przestrzeń, komfort i zielona okolica! Szukasz miejsca, w którym Ty i Twoja rodzina poczujecie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij