Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania do wynajęcia Kędzierzyn-Koźle - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

550 zł37 m² 14,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

duża kuchnia ,duży balkon nowy piecyk gazowy,atrakcyjna lokalizacja,niski czynsz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Blachownia Śląska

Blachownia Śląska,Kędzierzyn-Koźle

600 zł84 m² 7,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie w K-Koźlu na oś. Blachowania. Mieszkanie składa się 3 pokoji, kuchnia, łazienka-wypłytkowana. Mieszkanie nie umeblowane, okna pcv. Zlokalizowane w cichej okolicy. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, NDM

NDM,Kędzierzyn-Koźle

950 zł48 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam do wynajęcia mam mieszkanie 3 pokojowe całkowicie urządzone (pralka,lodówka ,szafy,fotele.meble,narożnik, podstawowy sprzęt gospodarstwa domowego szklanki talerze sztućce,odkurzacz firanki itp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Jana Pawła II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

600 zł28 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka umeblowana wynajm od 1 grudnia 2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

650 zł52 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia od zaraz. Duży pokój, kuchnia umeblowane. ( i piętro) Cena 650 najmu + 400 czynsz + media w zależności od zużycia Osoby zainteresowany proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damrota

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

750 zł50 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w centrum Kędzierzyna. Mieszkanie po generalnym remoncie - nowa instalacja gazowa, elektryczna, wodno-kanalizacyjna. Wszystkie pomieszczenia -2 pokoje, przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

300 zł78 m² 3,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Budynek ocieplony, w łazience elektryczny bojler. Lokalizacja: os. Pogorzelec (ul. Kościuszki). Wynajem na okres 2 lat, z możliwością przedłużenia umowy najmu lub kupna nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Piastów,Kędzierzyn-Koźle

650 zł38 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M2 osiedle piasty II piętro, balkon, nowe okna , oddzielna kuchnia, piwnica, nowe panele. Tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, NDM

NDM,Kędzierzyn-Koźle

750 zł48 m² 15,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogloszenie wciaz aktualne Mieszkanie 3 pokojowe po niedawnym remoncie gladzie na ścianach nowe drzwi wewnętrzne panele na podlogach,nowa kuchnia w zabudowie ,nowa instalacja gazowa cena to (1000zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogorzelec

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia od września 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu Leśna. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 48 m na IV piętrze po remoncie, częściowo umeblowane, ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przechodnia

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na oś. Pogorzelec. W pełni umeblowane i wypsażone. Mile widziane firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Azoty

Azoty,Kędzierzyn-Koźle

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomosci Kent posiada do wynajecia Luksusowa kawalerke umeblozana i wyposarzona. W klatce znajduja sie 4 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

500 zł36 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna i słoneczna kawalerka w ocieplonym i wyremontowanym budynku, zlokalizowana na popularnym osiedlu Pogorzelec. Bardzo atrakcyjna lokalizacja ze względu na bliskość centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielców

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

690 zł50 m² 13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojwe częściowo umeblowane mieszkanie w Koźlu przy ul. Spółdzielców. Lokal o powierzchni ok. 50 m kw., składa się z kuchni (meble w zabudowie, kuchenka gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie jasne, dla dwóch młodych osób pracujących

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

864 zł48 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane (meblościanka, komplet wypoczynkowy, lodówka, kuchnia gazowa) Okna nowe pcv. Mieszkanie jest niedrogie w utrzymaniu oraz ciepłe. Wynajem tylko długoterminowy. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w centrum Kędzierzyna. Mieszkanie słoneczne, wyposażona kuchnia,częściowo umeblowane. Mały balkonik w większym pokoju. W mieszkaniu znajdują się przyłącza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Jana Pawła II

Piastów,Kędzierzyn-Koźle

650 zł28 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie typu garsoniera z dużym jasnym pokojem z balkonem; przedpokój, kuchnia i łazienka- czysto, do użytku, umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Kędzierzyn Koźle Piasty Bardzo dobre położenie 30m plac zabaw; 50m sklepy; 50m przedszkole; 100m żłobek; spokojna dzielnica Piętro 2 / 4 Powierzchnia 47,2 m2 Pomieszczenia 2 pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

650 zł32 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę umeblowaną kawalerkę o powierzchni 32 m w Kędzierzynie Koźlu w dzielnicy Pogorzelec na ul. Kościuszki.Ogrzewanie elektrociepłownia, wysoki parter. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyzacja, alarm, kominek, ogrzewanie podłogowe W łazience, kamera parkingowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastów

Piastów,Kędzierzyn-Koźle

650 zł38 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokoje z jasną kuchnią i balkonem oraz piwnicą. Osiedle Piastów II piętro tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w centrum Kędzierzyna. Mieszkanie słoneczne, wyposażona kuchnia, meble w pokojach. Mały balkonik w większym pokoju. W mieszkaniu znajdują się przyłącza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Piastów,Kędzierzyn-Koźle

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m w Kędzierzynie-Koźlu na os. Piastów. Mieszkanie jest po remoncie: nowe plastikowe okna, panele, gładzie na ścianach. Cena 750 zł obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogorzelec

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

800 zł52 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane, standard bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogorzelec

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

600 zł32 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmnę kawalerkę o powierzchni 32m w Kędzierzynie koźlu w dzielnicy Pogorzelec na ul. Kościuszki,ogrzewanie-elekrociepłownia,okna plastikowe, wysoki parter,umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, NDM

NDM,Kędzierzyn-Koźle

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka.Okna plastikowe,kuchnia zabudowana + piec elektryczno-gazowy,w pokoju stul szesc krzesel w lazience lustro pralka.W cenie czynsz (250zl) oraz odstepne (350zl)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogorzelec

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem na oś Pogorzelec. W pełni umeblowane i wyposażone. Mile widzane firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajme duże komfortowe mieszkanie dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

NDM,Kędzierzyn-Koźle

400 zł49 m² 8,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

okna plastikowe,w pobliżu sklepy,targ miejski,szkoły,przychodnia zdrowia. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogorzelec

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

550 zł48 m² 11,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie dwupokojowe, kuchnia i aneks kuchenny umeblowane z wyposażeniem, w przedpokoju duża szafa, łazienka z wc, spokojna okolica blisko centrum, w sąsiedztwie szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koźle

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

600 zł34 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne i słoneczne mieszkanie w centrum Koźla. Częściowo umeblowane. Do ceny podanej w tytule proszę doliczyć opłaty za wodę, prąd i gaz wg wskazań liczników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

NDM,Kędzierzyn-Koźle

750 zł45 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Kędzierzynie Koźlu, ul. Dmowskiego (ndm), 45 m2, II piętro, po kapitalnym remoncie, wysoki standard. W mieszkaniu jest kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

800 zł45 m² 17,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia! Calkowicie umeblowane. Dwa pokoje, jasna kuchnia, lazienka, balkon. Kablowka, telefon i dostep do internetu. Oplaty za centralne ogrzewanie i ciepla wode wliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korfantego

Piastów,Kędzierzyn-Koźle

500 zł52 m² 9,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest ładne, funkcjonalne, częściowo umeblowane. Duża kuchnia, umeblowana. Na podłogach panele, nowe okna, ściany pomalowane. Do ceny wyjściowej dolicza się koszty w wys. 600 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kędzierzyn

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie umeblowane w bardzo dobrym stanie - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się w bardzo dogodnym miejscu. W cenie opłata za wynajem (700zł) oraz czynsz (300zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogorzelec

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

 

 

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

860 zł48 m² 17,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia umeblowane mieszkanie na os.Lesna. Dwa pokoje, duza, jasna kuchnia, lazienka w kafelkach, balkon, centralne ogrzewanie. Odstepne + czynsz 860pln. Kaucja 2000pln. Kontakt wylacznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Koźle

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

1 000 zł63 m² 15,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, osobna ubikacja, balkon. Położone blisko centrum Koźla, jednak w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Budynek jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Kędzierzyn-Koźle

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

500 zł18 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę z opcją sprzedaży 18m2 parter- kędzierzyn. kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogorzelec

Pogorzelec,Kędzierzyn-Koźle

600 zł52 m² 11,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 1 lipca pokój z kuchnią i łazienką w mieszk. 2-pok. Mieszkanie jest całkowicie wolne od pon. do piątku. Mniej więcej co drugi weekend drugi pokój byłby przeze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij