Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle
Koźle, Kędzierzyn-Koźle, opolskie
- 378 000 zł
- 59 m²
- 6 406,78 zł/m²
Łukasz Auer
Skontaktuj się
Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle
Koźle, Kędzierzyn-Koźle, opolskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie Kędzierzyn-Koźle
Zaktualizowane: 14 maja 2026
378 000 zł 59 m² 6 406,78 zł/m²
3/4
3
-
tak
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 378 000 zł (6 406,78 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Charakterystyka mieszkania: 59 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 850 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telewizja kablowa
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Auer Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: AUER-MS-360
Lokalizacja
- Adres: Koźle, Kędzierzyn-Koźle, kędzierzyńsko-kozielski, opolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem zabudowanym położone na trzecim piętrze bloku znajdującego się na kozielskim osiedlu "Zachód" przy ul. Stolarskiej. Bardzo dobra lokalizacja i spokojne miejsce. Lokal jest po kompleksowym remoncie. Budynek docieplony, ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe . Cena do negocjacji.
Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo
503 420...
503 420 090
503 420 090