Ogłoszenie archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 1 Maja

1 Maja, Kędzierzyn-Koźle, opolskie

  • 1 350 zł
  • 23 m²
  • 58,70 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. 1 Maja

1 Maja, Kędzierzyn-Koźle, opolskie

zaktualizowane:
1 października 2025

1 350 zł

23 m²

58,70 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. 1 Maja

Zaktualizowane: 1 października 2025

1 350 zł 23 m² 58,70 zł/m²

Piętro:
4/8
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
-
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

4/8

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

-

Stan mieszkania:

-

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 350 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 23 m², 1 pokój (np. dla studenta)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/8
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mzuri, zaktualizowane: 01.10.2025
  •   numer ogłoszenia: 36007/4034/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opis lokalu:
Do wynajęcia w pełni rozkładowa kawalerka przyjazna dla zwierząt o powierzchni 23 m², w bloku przy ul 1 Maja 1C w Kędzierzynie Koźle

Nieruchomość:
Powierzchnia 23 m2.
Piętro 4.
Ogrzewanie miejskie.
Przestronny pokój/W pełni wyposażony aneks kuchenny/ Łazienka z kabiną prysznicową.

Lokalizacja:
Spokojna, cicha okolica.
Centrum handlowe - 600 m. (...)

Kontakt

Agent

Mzuri Nieruchomości

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Mzuri Nieruchomości