Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Kędzierzyn, Kędzierzyn-Koźle, opolskie
- 119 000 zł
- 31,40 m²
- 3 789,81 zł/m²
Janusz Mączka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Kędzierzyn, Kędzierzyn-Koźle, opolskie
zaktualizowane:
18 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Zaktualizowane: 18 maja 2026
119 000 zł 31,40 m² 3 789,81 zł/m²
parter
1
-
przynależne na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parterLiczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 119 000 zł (3 789,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 31,40 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: stan dobry
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek 4 m²
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: własne
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Janusz Mączka JOTEM 503100100, zaktualizowane: 18.05.2026
- numer ogłoszenia: JOT-MS-1180
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wojska Polskiego 1, Kędzierzyn, Kędzierzyn-Koźle, kędzierzyńsko-kozielski, opolskie
- Otoczenie: działki zabudowane, osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów wielorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, las
- cicho (spokojna okolica)
- W pobliżu: przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, park
Opis nieruchomości
Najtaniej i najkorzystniej kupisz z NAMI, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku!
Sprzedam lokal na niskim parterze, wygodny dla starszych osób / starszej osoby, nie ma schodów, niekrępujące wejście z ulicy, nie wchodzi się do lokalu przez klatę schodową. Fantastyczny dla osób, które nie lubią schodów.