Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kędzierzyn-Koźle

207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

207 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

399 000 zł79,20 m² 5 037,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Agencja Espero Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w Kędzierzynie-Koźlu, przy ul. Pocztowej. Na powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Kościelna

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

395 000 zł176 m² 2 244,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek do remontu o powierzchni 176 m2 w centrum Kędzierzyna-Koźla. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 0,0320 ha i jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 zł41 m² 36,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Grunwaldzkiej 36 w Kędzierzynie-Koźlu. -Nieruchomość- powierzchnia 41 m . Parter. Ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł340 m² 1 029,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość stanowiąca kamienicę, na działce o powierzchni 328m2 zlokalizowana u zbiegu ulic Złotniczej i Planetorza, parterowa z poddaszem użytkowym, murowana, z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową, atrakcyjną ofertą sprzedaży lokalu użytkowego, położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Karola Miarki 2D. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Harcerska

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

340 000 zł58,40 m² 5 821,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Piotra Skargi.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł59 m² 6 406,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem zabudowanym położone na trzecim piętrze bloku znajdującego się na kozielskim osiedlu "zachód" przy ul. Stolarskiej. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,61 m² 5 328,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie, dwupokojowe, w zielonej okolicy Śródmieścia, blisko lasu, w spokojnym miejscu, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

2 900 000 zł430 m² 6 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wyłączność oferty ~luksusowy dom Z basenem, sauną I wyposażeniem~ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowego domu w miejscowości Kędzierzyn-Koźle (koźle).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kłodnica,Kędzierzyn-Koźle

790 000 zł109 m² 7 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Agencja Espero Nieruchomości z przyjemnością prezentuje elegancki i funkcjonalny dom jednorodzinny, usytuowany w samym sercu malowniczej Kłodnicy, w Kędzierzynie-Koźlu. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

400 000 zł155 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący do remontu usytuowany w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Kłodnickiej. Budynek o powierzchni użytkowej 155 m , usytuowany jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

31,14 zł/m²77,08 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu lokalu użytkowego w budynku usługowo - biurowym, zlokalizowanym przy Alei Jana Pawła II 4.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

3 350 000 zł2 200 m² 1 522,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż obiekt hotelowy w Kędzierzynie-Koźlu o powierzchni 2200 m2. Budynek jest czterokondygnacyjny znajduje, się w Blachowni i składa się z: parter: recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Wolnostojący dom z przełomu lat 80/ 90-tych znajdujący się na spokojnym osiedlu Żabieniec. Na parterze i piętrze identyczny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł65,20 m² 2 239,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na II piętrze (poddaszu), w południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

27,54 zł/m²30,86 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu lokalu użytkowego w budynku usługowo - biurowym zlokalizowanym przy głównej arterii Kędzierzyna Koźla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kędzierzyn,Kędzierzyn-Koźle

4 300 000 zł10 804 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę budowalną, inwestycyjną składającą się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł750 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 982 m²

Na sprzedaż nieruchomości gruntowa zabudowana budynkiem wolnostojącym o przeznaczeniu handlowo-usługowo-biurowym - zlokalizowana w Kędzierzynie Koźlu (blachownia) Dane szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

40,81 zł/m²41,66 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 41,66 m2 w zmodernizowanym budynku dworca w Kędzierzynie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 205 m² 269,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę w Kłodnicy o powierzchni 1257 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Kłodnica przy ulicy Leśnej ( Żabieniec) działka jest objęta mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

31,85 zł/m²31,40 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Wynajmę lokal handlowo - usługowy o powierzchni 31,4 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Mostowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 800 000 zł880 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 427 m²

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednkiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy jednopiętrowy budynek wolnostojący o powierzchni 504 m , usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego i komfortowego lokalu mieszkalnego, położonego przy al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu, na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 500 m² 222,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość usytuowaną w Kędzierzynie-Koźlu w dzielnicy Kłodnica (błonia).

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 480 m² 78,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjnie położona działka budowlana numer 53/7, obręb Lenartowice, w dobrej lokalizacji, z dostępem do drogi asfaltowej, przy ul. Nowowiejskiej, w cichym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, przytulne i wyposażone mieszkanie z zabudowanym balkonem położone na trzecim piętrze bloku znajdującego się przy ul. Mieszka I na osiedlu Piastów. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł6 493 m² 0,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję dzierżawy działki nr 1315/4 oraz 1315/5 obręb koźle. Działki zlokalizowane przy ul. Jana Kochanowskiego zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 290 000 zł430 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zadbana kamienica położona w ścisłym centrum Kędzierzyna - Koźla. Na parterze znajduje się w pełni wyposażony lokal gastronomiczny ok.120m2 /klima, alarm / , aktualnie kebab. 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

250 000 zł35,49 m² 7 044,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie z balkonem Kędzierzyn-Koźle, ul. 11 Listopada Biuro Investment Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 35,49 m po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

178 000 zł36 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na czwartym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Kędzierzynie- koźlu przy ulicy Marii Konopnickiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł350 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania duży budynek wolnostojący, mieszczący się w Koźlu, po drugiej stronie obwodncy, w stronę Kobylic. Budynek składa się z trzech kondygnacji, na ktorych funkcjonowało 5.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Aleja Jana Pawła II

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

25,36 zł/m²31,54 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia biura o powierzchni 31,54m2. Pomieszczenie biurowe usytuowane na I piętrze budynku usługowo -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł85,82 m² 4 416,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,82 m2 w Kędzierzynie-Koźlu Lokal mieszkalny składa się z: trzech dużych oddzielnych pokoi widnej kuchni łazienki wc przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł6 120 m² 8,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału lub miejsca pod przyszły rozwój usług w bezpośrednim sąsiedztwie natury? Ta oferta łączy w sobie atrakcyjną cenę z perspektywiczną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kędzierzyn-Koźle

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

2 850 000 zł1 547 m² 1 842,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:585 m²

Kamienica z oficyną w Kędzierzynie-Koźlu (rynek) cena Ofertowa ; 2 850 000 zł pow. ok. 1 547 m 2 Kamienica z oficyną w Kędzierzynie-Koźlu. Jedna z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²516,54 m² 8 781 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu użytkowego o powierzchni 516,54 m2 w zmodernizowanym budynku dworca w Kędzierzynie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł114,96 m² 3 392,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Na sprzedaż lokal handlowo-użytkowy z witryną położony na parterze kamienicy znajdującej się w kozielskim Rynku. Duża sala główna, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł2 234 m² 57,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działka o powierzchni 2234 m2 położoną przy ul. Nowowiejskiej w Kędzierzynie Koźlu Lenartowicach. Przy działce wszystkie media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł4 719 m² 540,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji: - w pobliżu Głównego Rynku, - sąsiedztwo stanowią kamienice mieszkalne z lokalami użytkowymi, - na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł65,98 m² 7 578,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , usytuowane na parterze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

240 000 zł49 m² 4 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny 55,80 m , Kędzierzyn-Koźle, ul. Szymanowskiego Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij