Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Kędzierzyn-Koźle - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bezpieczna transkacja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania.** Funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,5.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł81 m² 2 320,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 7 położonego przy ul. Miarki 32 w Kędzierzynie-Koźlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze bloku znajdującego się przy ul. Tuwima na osiedlu Blachownia. Ogrzewanie miejskie, woda ciepła z sieci, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz pcc i prowizji! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkania zlokalizowane w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Synów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

357 900 zł47,72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Kupujący jest zwolniony Z podatku pcc. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnych mieszkań w odrestaurowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na drugim piętrze, stanowi bardzo dobrą propozycję dla osób, które chcą urządzić przestrzeń według własnego pomysłu. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 położone na 4 piętrze bloku przy ulicy Zielonej na osiedlu Pogorzelec. Mieszkanie z balkonem. Bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Koźle,Kędzierzyn-Koźle

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,4 m2 usytuowane na 4 piętrze bloku przy ulicy Spółdzielców w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

NDM,Kędzierzyn-Koźle

285 000 zł47,53 m² 5 996,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 1. piętrze bloku w znakomitej lokalizacji w centrum Kędzierzyna-Koźla, (ndm) przy ul. Jurija.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w wyjątkowej kamienicy nad Odrą! Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż mieszkania w ponad 100-letniej, zabytkowej kamienicy, położonej na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł56,30 m² 4 067,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m lokal mieszkalny znajduje się w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł50,27 m² 6 624,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nieruchomość, położona w spokojnej i przyjaznej okolicy, idealnie nadaje się zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,61 m² 5 328,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie położone mieszkanie, dwupokojowe, w zielonej okolicy Śródmieścia, blisko lasu, w spokojnym miejscu, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ciekawej lokalizacji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 35 m , usytuowanego na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł45,66 m² 3 942,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,66 m2 usytuowane na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67,88 m² 4 404,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Przestronne mieszkanie bezczynszowe z garażem i działką w Kamienicy Na sprzedaż prezentujemy komfortowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł74 m² 3 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Mieszkanie w stanie do odświeżenia położone na trzecim piętrze odnowionej kamienicy znajdującej się przy ul. Piastowskiej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Kędzierzyna-Koźla. Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Partyzantów

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**oferta sprzedaży mieszkania 2 pokoje, 38 m , balkon Z widokiem na zieleń, gotowe do zamieszkania** **** Investment Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł40 m² 2 175 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 3 położonego na I piętrze, w południowym skrzydle budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zielona

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 300 zł19 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w Kędzierzynie. Mieszkanie jest funkcjonalne, zadbane i idealne dla jednej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

250 000 zł35,49 m² 7 044,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie z balkonem Kędzierzyn-Koźle, ul. 11 Listopada Biuro Investment Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 35,49 m po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,76 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przytulne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni około 45 m2 położone na I piętrze w zadbanym bloku, w Kędzierzynie-Koźlu, osiedle Piastów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

258 000 zł35 m² 7 371,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 33.00 m2. Lokal mieszkalny usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

312 225 zł41,63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Może być to Twoje pierwsze mieszkanie bez wkładu własnego z ratą kredytu już od 1893 zł lub z wkładem własnym wynoszącym 20% już od 1510 zł.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pwierzchni 50,58 m2 przy ulicy Koszykowej w Kędzierzynie-Koźlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł71,77 m² 5 155,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 71,77 m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy przy ulicy Grunwaldzkiej w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,23 m² 6 701,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego bloku znajdującego się przy ul. Bałtyckiej. Ogrzewanie miejskie, budynek docieplony, okna pcv, rolety zewnętrzne. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł33,20 m² 6 837,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie - parter, spokojna okolica Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,20 m , zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, przytulne i wyposażone mieszkanie z zabudowanym balkonem położone na trzecim piętrze bloku znajdującego się przy ul. Mieszka I na osiedlu Piastów. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na czwartym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Kędzierzynie- koźlu przy ulicy Marii Konopnickiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

218 000 zł58,10 m² 3 752,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po remoncie 58,10 m , ul. Targowa 3, kędzierzyn-Koźle Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł34,17 m² 5 209,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i niedrogie w utrzymaniu dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze bloku znajdującego się przy ul. Bończyka w centrum Koźla. Lokal świetnie nadaje się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł36,96 m² 4 329 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz mieszkania z potencjałem, w cenie, która pozwala na realizację własnych pomysłów aranżacyjnych? A może szukasz pewnej lokaty kapitału pod wynajem w strategicznej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58,50 m² 6 478,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bezpieczna transkacja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. Idealne mieszkanie dla rodziny przestrzeń, komfort i zielona okolica! Szukasz miejsca, w którym Ty i Twoja rodzina poczujecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 200 zł65,50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 298 zł48,26 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Może być to Twoje pierwsze mieszkanie bez wkładu własnego z ratą kredytu już od 2145,55 zł. zł lub z wkładem własnym wynoszącym 20% już od 1695,60.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł65,20 m² 2 239,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na II piętrze (poddaszu), w południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwińskiego

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

243 000 zł62,50 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,50 m2 w Kędzierzynie-Koźlu. Lokal mieszkalny usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na czwartym piętrze bloku znajdującego się przy ul. Spółdzielców. Mieszkanie wymaga remontu lecz jest zadbane i nadaje się do zamieszkania. Okna.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij